Home

morfinas kalcio Miesto centras boksas siandien per tv Šimtas metų Metinis Moderatorius

Boksas - AINA - Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra

Pirmąją Dano Pozniako bokso turnyro dieną laimėjo tik vienas lietuvis |  Sportas | 15min.lt
Pirmąją Dano Pozniako bokso turnyro dieną laimėjo tik vienas lietuvis | Sportas | 15min.lt

Pagrindinis - Bokso federacija

LTeam - Indų boksininkas Manojus Kumaras šiandien buvo stipresnis, taip  nusprendė teisėjai. #LTeam2016 narys Evaldas Petrauskas pasirodymą #Rio2016  baigė. Evaldai, ačiū už tai, kad mūsų trispalvė bokso pasaulyje matoma taip  ryškiai. Lietuva
LTeam - Indų boksininkas Manojus Kumaras šiandien buvo stipresnis, taip nusprendė teisėjai. #LTeam2016 narys Evaldas Petrauskas pasirodymą #Rio2016 baigė. Evaldai, ačiū už tai, kad mūsų trispalvė bokso pasaulyje matoma taip ryškiai. Lietuva

Telšių bokso mokyklos vadovas: „Bokse – vis daugiau merginų, jos ringe  pabudina tikrą žvėriuką“ | Gyvenimas | 15min.lt
Telšių bokso mokyklos vadovas: „Bokse – vis daugiau merginų, jos ringe pabudina tikrą žvėriuką“ | Gyvenimas | 15min.lt

Sporto ministrė sveikino pasaulio moterų bokso čempionę G. Stonkutę

ringas | tv3.lt

Panevėžiečiai Lietuvos jaunučių bokso čempionate užėmė prizines vietas

Panevėžyje vyksta Lietuvos jaunučių bokso čempionatas

Pirmoji Lietuvos bokso čempionato diena Panevėžyje išaiškino ketvirtfinalių  ir pusfinalių dalyvius - AINA - Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra
Pirmoji Lietuvos bokso čempionato diena Panevėžyje išaiškino ketvirtfinalių ir pusfinalių dalyvius - AINA - Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra

Lietuvos bokso federacija - 35-tą gimimo dieną šiandien švenčia  daugkartinis Lietuvos čempionas, profesionalas ir Biržų rajono kūno  kultūros ir sporto centro bei bokso klubo ,,Terminator" treneris Virgilijus  Stapulionis!🎂 Lietuvos bokso federacija ...
Lietuvos bokso federacija - 35-tą gimimo dieną šiandien švenčia daugkartinis Lietuvos čempionas, profesionalas ir Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro bei bokso klubo ,,Terminator" treneris Virgilijus Stapulionis!🎂 Lietuvos bokso federacija ...

Panevėžio sporto centro ugdytiniai V. Karpačiausko bokso turnyre pelnė  prizines vietas
Panevėžio sporto centro ugdytiniai V. Karpačiausko bokso turnyre pelnė prizines vietas

Nugalėk save, bet lik savo vietoje. Antano Obcarsko spektaklis „Boksas“ |  Kultūra | 15min.lt
Nugalėk save, bet lik savo vietoje. Antano Obcarsko spektaklis „Boksas“ | Kultūra | 15min.lt

Dvikovos sportas | Sportas.lt

Algirdo Šociko tarptautino bokso turnyro finalas - Delfi video

Profesionalaus bokso turnyras „Terminator: The Home Coming“ - Delfi video

Lietuvos rinktinė susitiks su danais - Bokso federacija

Ir karo zonoje, ir ringe kovojančio V.Lomačenkos svajonė dužo į ašaras –  D.Haney apgynė titulus | Sportas | 15min.lt
Ir karo zonoje, ir ringe kovojančio V.Lomačenkos svajonė dužo į ašaras – D.Haney apgynė titulus | Sportas | 15min.lt

Pasaulio bokso čempionato transliacija: kovos E. Petrauskas - Delfi video

Edgaras Trotenskis D. Pozniako jaunimo bokso turnyre iškovojo aukso medalį  - AINA - Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra
Edgaras Trotenskis D. Pozniako jaunimo bokso turnyre iškovojo aukso medalį - AINA - Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra