Home

Laižymas Išskaityti nepastovumas lietuvos orientavimosi sporto federacija lavinti Skaitykite dvidešimt

Lietuvos orientavimosi sporto čempionate Vilniaus „Perkūno“ sportininkų  triumfas | Sportas | 15min.lt
Lietuvos orientavimosi sporto čempionate Vilniaus „Perkūno“ sportininkų triumfas | Sportas | 15min.lt

Tarptautinė orientavimosi sporto federacija neribotam laikui sustabdė  Rusijos narystę
Tarptautinė orientavimosi sporto federacija neribotam laikui sustabdė Rusijos narystę

Lietuvos orientavimosi sporto federacija

Lietuvos orientavimosi sporto čempionate – unikalus moterų komandos  pasiekimas
Lietuvos orientavimosi sporto čempionate – unikalus moterų komandos pasiekimas

2020 M. LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO BĖGTE SPRINTO IR MIŠRIŲ SPRINTO  ESTAFEČIŲ ČEMPIONATŲ REZULTATAI – Telšių orientavimosi sporto klubas TELŠIAI
2020 M. LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO BĖGTE SPRINTO IR MIŠRIŲ SPRINTO ESTAFEČIŲ ČEMPIONATŲ REZULTATAI – Telšių orientavimosi sporto klubas TELŠIAI

Orienteering.lt

Lietuvos orientavimosi sporto čempionate - puikūs panevėžiečių rezultatai

Lietuvos orientavimosi sporto federacija. Rekvizitai.lt

Lietuvos orientavimosi sporto čempionate – rinktinės lyderių pergalės - LRT

Lietuvos orientavimosi sporto federacija - LTOK

3 vieta Lietuvos mokyklų žaidynių orientavimosi sporto varžybose – Kauno  Petrašiūnų progimnazija
3 vieta Lietuvos mokyklų žaidynių orientavimosi sporto varžybose – Kauno Petrašiūnų progimnazija

Orienteering.lt - Lietuvos orientavimosi sporto federacija... | Facebook

Lietuvos orientavimosi sporto klubų taurėje vilniečiai apgynė nugalėtojų  titulą - Delfi sportas
Lietuvos orientavimosi sporto klubų taurėje vilniečiai apgynė nugalėtojų titulą - Delfi sportas

Lietuvos klubų taurę po dvidešimties metų pertraukos iškovojo Vilniaus  „Perkūno“ orientacininkai | kl.lt
Lietuvos klubų taurę po dvidešimties metų pertraukos iškovojo Vilniaus „Perkūno“ orientacininkai | kl.lt

Lietuvos klubų taurę 3 metus iš eilės iškovojo Šiaulių „Igtisa“  orientacininkai | Sportas | 15min.lt
Lietuvos klubų taurę 3 metus iš eilės iškovojo Šiaulių „Igtisa“ orientacininkai | Sportas | 15min.lt

Lietuvos orientavimosi sporto sprinto trasos čempionate – neeilinis MRU  darbuotojo Rimvydo Bertašiaus pasiekimas - MRU
Lietuvos orientavimosi sporto sprinto trasos čempionate – neeilinis MRU darbuotojo Rimvydo Bertašiaus pasiekimas - MRU

kitos | Lietuvos orientavimosi sporto federacija

Lietuvos orientavimosi sporto federacijos organizuojamų varžybų rengėjų  mokymai - YouTube
Lietuvos orientavimosi sporto federacijos organizuojamų varžybų rengėjų mokymai - YouTube